NIEUW! The Comfort Club Shiro

Met trots introduceren wij de nieuwste uitbreiding van ons assortiment: The Comfort Club SHIRO (originele merknaam: Miru 1day UpSide). Na het succes van The Comfort Club KURO is nu ook SHIRO exclusief verkrijgbaar via het WAP pakket.
The Comfort Club SHIRO - de nieuwste generatie daglenzen
Deze innovatieve siliconen hydrogel daglens combineert hoge zuurstofdoorlaatbaarheid met een ultraglad oppervlak voor uitzonderlijk draagcomfort. Dankzij de unieke Smart Touch™ technologie ligt de lens altijd direct met de juiste kant naar boven en wordt de binnenzijde niet aangeraakt. Dat maakt het inzetten eenvoudig, hygiënisch en snel.
Voordelen op een rij
• Hygiënische verpakking - Dankzij de Smart Touch™ technologie ligt de lens direct goed en plaats je de lens zonder de binnenzijde aan te raken.
• Hygiëne & gemak - Minder kans op besmetting en extra gebruiksgemak – ideaal voor starters én trouwe dragers.
• Hoge zuurstofdoorlaatbaarheid - Innovatieve siliconen hydrogel zorgt voor gezonde, witte ogen de hele dag door.
• Uitstekend draagcomfort - Geavanceerde technologie voor langdurig comfort, zelfs bij intensief gebruik.
Bestel eenvoudig via het WAP pakket
Maak kennis met de nieuwste generatie daglenzen: The Comfort Club SHIRO. Bestellen kan direct via het WAP pakket.
ℹ️ Voor leden geldt momenteel een aantrekkelijke inkoopactie. Neem voor details contact op met jouw accountmanager van Menicon.
👉 Ontdek het complete assortiment van The Comfort Club op thecomfortclub.nl
📞 Bel of app: 026 364 80 48
📧 Mail: info@thecomfortclub.nl
The Comfort Club is het eigen merk van Centrop en exclusief beschikbaar voor Centrop leden.